Co dodaje Galaxy charakteru?

Posted by: admin  /  Category: Ford Galaxy

Podróż Galaxy to, według producenta, podróż pierwszą klasą. Decydują o tym nie tylko nowoczesne technologie, ale również wykończenie wnętrza. Z zewnątrz również pojazd prezentuje się elegancko i – jak na auto o tych gabarytach – dość lekko. Co nadaje Galaxy elegancji? Co oprócz wygody i niezawodności oferuje Ford?

 

Samochód rodzinny kojarzy się zwykle bardziej z wygodą i codziennością – niż z elegancją i klasą. Ford postanowił jednak, że można to połączyć, tworząc jedną uniwersalną całość. Ford Galaxy jest nie tylko przestronny. Przy swoich gabarytach zachowuje także lekką, nowoczesną sylwetkę, a jego wnętrze jest nieco bardziej luksusowe, niż moglibyśmy się spodziewać.

 

Drobne zmiany mogą zdziałać wiele, a Ford często udowadnia, że siła tkwi w szczegółach. Wnętrze Galaxy zachowuje dbałość o nie i jest wykończone w przemyślany sposób. Pierwszym, co zwraca uwagę, jest skórzana tapicerka. Skóra Windsor jest dobrej jakości i – co warto dodać – dostępna jest w wersji o kolorze ciemnego hebanu oraz stylowym, jasnym kolorze biszkoptowym. Specjalne obszycia zapewniają całości wytrzymałość.

 

Ford Galaxy to także nowoczesna i lekka linia. Ładnie zaprojektowany przód i aerodynamiczne kształty stwarzają wrażenie, że samochód jest mniejszy niż w rzeczywistości. Dzięki wyrazistej kracie wlotu powietrza z chromowanymi wykończeniami i pokrywie silnika z wyraźniej zaakcentowanymi przetłoczeniami, auto prezentuje się bardziej elegancko.

 

Jak widać, Ford Galaxy to samochód rodzinny, który ma cieszyć nie tylko dynamiką jazdy i technologicznymi nowinkami – choć te, jak wiadomo, są na pierwszym planie po bezpieczeństwie. To prawda, że w szczegółach również tkwi siła. Być może to one decydują o powodzeniu Galaxy?

 

Tags:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.