Dlaczego Ford Galaxy Warszawa tak bardzo polubiła?

Posted by: admin  /  Category: Ford Galaxy

Dlaczego to właśnie ford galaxy warszawa tak bardzo umiłowała? Przecież model ten jest tak samo dobry jak inne propozycje od tej marki, a jednak to właśnie on zasłużył na olbrzymie laury. Otóż poza świetnymi parametrami, wyżej wymieniony charakteryzuje się czymś jeszcze, a mianowicie interesującymi ciekawostkami.

Po pierwsze bowiem – ford galaxy, warszawa i zainteresowanie to jednoznaczniki dlatego, ponieważ silnik tego auta jest naprawdę bardzo rzadki. Ba, niektóre modele cechowały się jeszcze większą wyjątkowością, ponieważ posiadały dziewięćdziesiąt kilometrów przy jednocześnie tańszym koszcie, a wszystko to za pośrednikiem – uwaga, uwaga – silnika 1.9 TDI PD. Dodatkowo posiadał on specjalną turbinę, której geometria była zmienna. Chodzi tu o modele pochodzące z roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego dziewiątego oraz dwutysięcznego. Przełom ten był z pewnością atrakcyjny dla nabywców powyższej marki.

 

Jeżeli wpiszemy w wyszukiwarce internetowej frazę taką jak ford galaxy warszawa, znajdziemy nie tylko jego rozliczne zalety, ale także mniej znane, aczkolwiek równie istotne ciekawostki. Jedną z nich jest na przykład trudność w znalezieniu adekwatnych wycieraczek. Dlaczego Otóż FG posiada nieco szersze ramiona, a więc pasują doń przede wszystkim wycieraczki od… ciężarówek. Tak, jeżeli ktoś nie ma wycieraczek, niech rozejrzy się za modelami ciężarówkowymi. To ci ciekawostka, prawda? Poza nią jest jeszcze kilka innych, ale do ich zweryfikowania poleca się już samodzielnie sięgnąć do FG.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.