Ford B max? Warszawa? Funkcjonalność? O co tu chodzi?

Posted by: admin  /  Category: Ford B Max

Ostatnio w Internecie pojawił się wykaz statystyczny, który mówił o popularności Forda w naszym kraju. Wynika z niego jasno, iż my – Polacy, a dokładniej Warszawiacy – bardzo umiłowaliśmy sobie markę znaną jako ford B max. Warszawa oczywiście jest jednym z przykładów, gdzie jeździ się nią częściej aniżeli innymi modelami forda, ponieważ FMC (Ford Motor Company – przyp.) święci u nas wiele triumfów po różnych stronach kraju.

Kiedyś już pisaliśmy o jego funkcjonalności, wygodzie oraz bezpieczeństwie, więc nie ma sensu do tego wracać. To, co warto tu zrobić, to zapytać się, dlaczego ford b max warszawa tak bardzo pokochała, że wielu jej mieszkańcom ciężko jest sobie nawet wyobrazić poruszanie się jakimkolwiek innym samochodem. Czy to kwestia pionierskiego podejścia do szeroko zakrojonego projektu tegoż samochodu? Czy mieszkańcy stolicy upodobali sobie jego silnik? A może zachęca ich cena? W końcu pięćdziesiąt tysięcy BRUTTO za nowy model nie jest w żadnej mierze ceną uwłaczającą, a wręcz przeciwnie.

 

Przyjrzyjmy się, co wypisują na forach dyskusyjnych? Otóż po pierwsze – popularność tegoż samochodu jest zawdzięczana między innymi przez jego najważniejsze elementy wyposażenia. Chodzi tu nie tylko o obręcze kół, ale także zderzaki, lusterka, wspomaganie czy schowek, bo wszystko to jest bardzo innowacyjne. Poza tym nie bez znaczenia są tu również poduszki powietrzne i ogólnie – cała szeroko zakrojona nowoczesność, bo taki właśnie jest ford b max. Warszawa jest zresztą idealnym miejscem, aby przekonać się, iż Ford Motor Company trafia przede wszystkim do ludzi średnio zarabiających, bo to tacy najchętniej wyżej wymienionym jeżdżą.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.