Ford Focus Wagon Loder1899 – nowe spojrzenie na Focusa!

Posted by: admin  /  Category: Ford Focus

Loder1899 przedstawił parę miesięcy temu nową wersję Forda Focusa – Kombi, która cieszy się sporym zainteresowaniem wszelkiego rodzaju kierowców i trzeba przyznać, że nie jest to bezpodstawne, a wręcz przeciwnie. Ta bowiem trzecia generacja Focusa w wersji Kombi to nie tylko dodatkowa pojemność, ale i szereg ciekawych rozwiązań z zakresu technologicznego i tym samym podniesienie poziomu funkcjonalności. Tuning Lodera okazał się więc nie tylko optyczny, ale i mechaniczny.

Dość powiedzieć o dołożonej listwie do przednich zderzaków, o nakładkach na progi, o niewielkim fartuchu, o kołach z dwudziestocalowymi felgami, o obniżonym zawieszeniu, o wzmocnieniu jednostki napędowej i tym samym o zwiększeniu mocy maksymalnej, a także o wielu innych rozwiązaniach, które cieszą się sporym uznaniem nawet najbardziej wymagających Klientów. Oczywiście ford focus jak to focus, w każdej swej odsłonie cieszy się właściwie wszystkim, co najlepsze, jeśli chodzi o szeroko rozumianą motoryzację, ale w tym wypadku tuning uwydatnił wszystko, co najlepsze.

Podsumowując, jeżeli ktoś jest zainteresowany najlepszymi propozycjami z zakresu motoryzacji, coś takiego jak Ford Focus jest dlań idealne! Warto też wpisać w wyszukwiarce internetowej wyrażenie takie jak ford focus warszawa i przekonać się, ile tego typu tuningów jest planowanych. UWAGA: będzie ich naprawdę sporo, a więc tym samym będzie w czym wybierać!

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.