Ford Kuga. Warszawa komentuje najczęstsze usterki

Posted by: admin  /  Category: Ford Kuga

O tym, że ford kuga warszawa umiłowała jako jedną z najciekawszych propozycji od Forda, pisaliśmy już kiedyś. O tym, jakie zalety ma powyższy, również. Dziś postanowiliśmy więc podejść do tematu od nieco innej strony, a mianowicie od strony wad. Jakie są najpowszechniejsze usterki powyższego? Na co jego użytkownicy zwracają najczęściej uwagę, jeśli chodzi o mankamenty? Oto lista najpopularniejszych zeń.

Przede wszystkim ford kuga, Warszawa i zadowolenie to jedno i widać to nie tylko z naszych prywatnych analiz, ale także z oficjalnych danych, prowadzonych przez Ford Motor Company. Nie znaczy to jednak, że jest idealny, a wręcz przeciwnie – po pięćdziesięciu tysiącach kilometrów użytkownikom psuł się filtr DPF. Przełożenia od pierwszego do trzeciego biegu są zbyt krótkie. Tapicerka w drzwiach troszkę trzeszczy. Po jakimś czasie jest problem z przednimi wycieraczkami. Jadąc po autostradzie słychać nieprzyjemny gwizd. Dalej kierownica się łuszczy, tylna klapa może przeciekać, a ponadto u niektórych występował problem z pompą paliwową.

 

Co jeszcze może się zepsuć, jeśli chodzi o ford kuga? Warszawa, a dokładniej prowadzone przez nas statystyki pokazują, że w sumie to tyle. Jasne, pojedyncze awarie czegoś niewymienionego powyżej mogą się trafić zawsze, ale mówimy tu o czymś, co spotyka się ze stosunkowo dużą powszechnością.

 

Nie oznacza to jednak, że Kuga jest autem złym, a wręcz przeciwnie. Na najlepsze oferty trzeba jednak patrzeć krytycznie, tym bardziej że koncerny mają tendencję do ich idealizowania. My zatem staramy się tak patrzeć, dążąc do jak największego obiektywizmu. Czy się nam to udaje? Oceńcie sami.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.