Nowy Ford Focus czyli technologia przede wszystkim

Posted by: admin  /  Category: Ford Focus

Ford przeprojektował nadwozie Focusa i wprowadził szereg zmian, dzięki którym nowa generacja zaskakuje na plus. To jednak ciągle nasz Focus – nie stary i dobry, lecz nowy i satysfakcjonujący. To pojazd uniwersalny dla kierowców poszukujących wygody, bezpieczeństwa i niezawodności.

 

Nowy Ford Focus to unowocześniona linia, ciągle jednak elegancka i przy tym nienachalna. Kolejna generacja to jednak, jak przystało na stajnię Forda, kolejne technologie dążące do zwiększenia wygody kierowcy i pasażerów, a także ich bezpieczeństwa i satysfakcji z jazdy.

 

Model wyposażony został w ulepszony system Ford SYNC 2 z systemem obsługi głosowej i 8-calowym wyświetlaczem, służący do intuicyjnej obsługi nawigacji, systemu audio oraz obsługi klimatyzacji. Nowy Ford Focus posiada również system wspomagający parkowanie (Active Park Assist), który został udoskonalony, dzięki czemu oprócz parkowania równoległego, teraz wspomaga również parkowanie prostopadłe oraz dodatkowo pomaga wyjechać z równoległego miejsca parkingowego.

 

Co pod maską? Także zmiany. Ford wyposażył model w innowacyjne silniki benzynowe i wysokoprężne zapewniające większą moc i przy tym bardziej ekonomiczne. Dzięki zaawansowanej przekładni PowerShift i zmianie biegów za pomocą łopatek zwiększona została wydajność. Większa będzie również przyjemność z jazdy.

 

Oto, co oferuje nowy Ford Focus. Warszawa, jak widać na ulicach, przyjęła go dobrze. Nic dziwnego, w końcu to samochód dobrze przystosowany do jazdy w warunkach miejskich, a szczególnie do poruszania się po zatłoczonych ulicach i parkowania w trudno dostępnych miejscach.

Tags:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.